tisk - kalendář - stolní - nástěnný - kapesní - týdenní

 

OBJEDNÁVKA VLASTNÍHO FOTOKALENDÁŘE

Pro vytvoření a postup objednávky je důležité v prvním kroku rozhodnout, zda si přejete minimalizovat celkovou cenu a dosáhnout tak nejlepšího poměru ceny výrobku, nebo si přejete maximální servis a pohodlí při zpracování s tím, že cena služeb není překážkou.

 


nejlepší cena

 

Pro nejlepší poměr ceny a výsledku je důležitá příprava před vytvořením objednávky. Maximální úspory je dosaženo minimalizací přídavných služeb ovlivňující výslednou cenu, pro přehled možností s náhledem je pro Vás k dispozici online objednávka, která Vám nabídne možné volby u konkrétního typu kalendáře.

on-line objednávka na www.unikus.cz/kalendare

 


produkční zpracování = maximální servis a možnosti

 

 

V produkčním zpracování jsou nabízeny rozšířené možnosti kalendáře, jako je vložení listu s vlastním obsahem, popisky fotografií, přidání loga, u stolních navíc přidání textu ke konkrétnímu datu rozšířené možnosti u minikalendárií ...

Tyto rozšířené služby jsou kalkulovány dle konkrétního požadavku a potřebného času zpracování. Částka za tyto služby, se pohybuje nejčastěji v rozmezí 800 - 2 000 Kč. Cena služeb není závislá na objednaném množství, ovšem ovlivňuje celkovou cenu. Proto se tyto služby nevyplatí pro kusové kalendáře, u kterých může být hodnota služby větší než hodnota výroby a je nabízena pouze pro sériový tisk.

Kalkulaci dle požadavku Vám zašleme obratem, případně po upřesnění detailů na základě konzultace.

 

K dispozici jsme pro Vás v pracovní dny od 8:30 - 16:30

 

mobil: +420 725 438 777

e-mail: web-kontakt (zavináč) qp.cz

 

 

 


termín zpracování

 

Termín zpracování

Prvotní náhled kalendáře je dle rozsahu a kvality dodaných podkladů zasílán v rámci 1-2 pracovních dnů. Od druhé poloviny listopadu může být termín dvojnásobný a v prosinci dokonce trojnásobný. Finální čas grafických prací záleží na případných požadovaných změnách, není tedy možné předem určit konečný čas prací. Celkový čas a termín zpracování podkladů pro výrobu je převážně ve Vaší moci. Při bezchybných podkladech bývá často již první náhled schválen. Váš kalendář tak může být řazen do výroby v ten samý den, kdy byly dodány podklady. V praxi ovšem evidujeme i opakující se požadavky změn fotografií a jiného obsahu, což není možné předem ovlivnit z naší strany. Takové požadavky snadno přesáhnou i třítýdenní termín a zvyšují cenu grafických prací. Pečlivou přípravou tak šetříte čas a peníze, i když ne všem změnám je mnohdy možné předcházet, dají se minimalizovat tak aby poměr ceny prací a výsledku byl odpovídající Vaší představě.

 

Samotná výroba kalendáře je v základním termínu do 6 pracovních dnů od splnění náležitostí, tedy počítá se od chvíle, kdy je schválena grafika a potvrzena kalkulace/uhrazena záloha.

Placené upřednostnění výroby umožňuje zkrácení výrobního času až na 2 pracovní dny.

 

Termín doručení je dle dopravce zpravidla jeden až dva pracovní dny po výrobě. Prosím berte v úvahu, že s blížícími se Vánoci dopravci standardně kolabují, nedá se očekávat, že by tomu letos bylo jinak, proto nenechávejte objednávku na poslední chvíli.

 

 

 

 


 
 
www.mujfotokalendar.cz je součástí rozšířené skupiny služeb:
podpora a propagace - www.qp.cz | digitální tisk - www.qprint.cz | dárkové předměty s vlastním motivem - www.unicus.cz | pivní půllitr s vlastním značením - www.mujpullitr.cz |